خانه / گردشگری / راهنمای استفاده از وسایل نقلیه در سوچی

راهنمای استفاده از وسایل نقلیه در سوچی

پای پیاده

در سوچی مرکزی بیشتر فواصل قابل پیاده روی هستند، البته باید به این توجه داشت که مسیر از تپه های زیادی تشکیل شده است و به توان فیزیکی مناسبی نیاز است (در نظر داشته باشید که حجم زیاد ساخت و سازهای پیش از المپیک ۲۰۱۴ از کیفیت بعضی از پیاده رو ها کاسته است). در نواحی دیگر شهر بین هر بخش فضاهای ویژه ای وجود دارد، بنابراین بهتر است کمی از وسایل نقلیه استفاده کنید تا برای مثال از ماتسستا (Matsesta) به کودپستا (Kudepsta) ، یا از لو (Loo) به لازاروسکو (Lazarevskoe) بروید. پیاده روی میان بلوک ها و نیم بلوک های سوچی بزرگ نیز معمولا به خاطر نبود پیاده روها ، زمین های پر تپه و ترافیک سنگین راحت نیست.

شاید به نظر برسد که شهری که در امتداد ساحل دریا گسترش یافته باید تفرج گاه های طولانی داشته باشد. در واقع، بیشتر فضای پشت ساحل را خط آهن گرفته است. درنتیجه، تنها تفرج گاه واقعی میان پارک ریویرا (Riviera) و دندراریوم سوچی مرکزی قرار دارد. تفرج گاه دیگری هم در پارک المپیک آلدر در دست ساخت است.

طبق رسم معمول در تفرح گاه های سوچی، فواصل را از ساحل با متر حساب می کنند. این می تواند موجب ایجاد سختی هایی شود : ممکن است خود را در هتل یا آپارتمانی بیابید که به دریا نزدیک، اما از هر گونه امکانات زیربنایی و وسایل حمل و نقل دور است. پس ، موقع رزرو کردن حواستان را جمع کنید.


لينک منبع

درباره ی linkmaster110

همچنین ببینید

چطور از کوالالامپور به پنانگ برویم؟

رفتن از کوالالامپور به پنانگ اگر شما بخش پر آرامش و فرهنگ جالب تری را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *