خانه / گردشگری / برای شما که ذوق هنری دارید: گالری هنر ونکوور

برای شما که ذوق هنری دارید: گالری هنر ونکوور

برنامه های عمومی

گالری هنر ونکوور در طول سال، برنامه های متفاوت عمومی را نظیر سخنرانی های هنرمندان، اجراهای موسیقی و … برگزار می کند. در این برنامه ها که برخی رایگان هستند، افراد مشهوری از سراسر جهان به این گالری می آیند و در مورد آثار خود، موضوعات هنری و … سخنرانی هایی را برگزار می کنند. در سال ۲۰۱۵، معماری به نامJacques Herzog  اولین  سخنرانی خود در کانادا را روی موضوع معماری در این گالری ارائه داد.

برنامه های خانوادگی

این گالری هر یکشنبه، برنامه های متنوع خانوادگی را برگزار می کند و کودکان زیر ۱۲ سال می توانند در این برنامه و نمایشگاه ها بدون پرداخت هزینه ای شرکت کنند. علاوه بر این برنامه های هفتگی، خانواده ها می توانند در برنامه های مخصوصی که ۳ تا ۴ بار در سال برای آن ها برگزار می شود، شرکت نمایند.

کتابخانه

کتابخانه و بخش بایگانی این گالری، مجموعه ای است که به هنر مدرن، معاصر و کانادایی اختصاص دارد. کتابخانه دارای بیش از ۴۵ هزار کتاب و کاتالوگ نمایشگاهی، ۱۰۰ اشتراک مجله، ۵ هزار فایل از هنرمندان کانادایی، فایل های صوتی، اسلایدها و کاتالوگ های حراجی است. بخش بایگانی شامل مقالات رسمی و سوابق فعالیت های گالری از زمان تاسیس آن در سال ۱۹۳۱ است. علاوه بر این، مقالات شخصی نقاش ها و هنرمندان در این بخش نگهداری می شوند.


لينک منبع

درباره ی linkmaster110

همچنین ببینید

پل زمانخان، یادگار زمان صفوی در استان چهارمحال و بختیاری

پل های تاریخی همیشه یکی از جذاب ترین جاذبه های گردشگری اند، سازه هایی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *